ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
   

 

 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Strona internetowa

Szkolnego Kola

Ligi Obrony Kraju

 

 

Wszystkie zdjęcia i teksy

podlegają ochronie prawa autorskiego

(Ustawa z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.)

My pytamy, ty też możesz zapytać.

 

   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport w Szkole

              

IX Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2017" /227.05.2017 Poligon Sitaniec - Wolica /

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej w dniach 30 - 31 marca 2017 r.

Komunikat i galeria fotograficzna

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej w dniach 30 - 31 marca 2017 r.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Powiatowa Licealiada w indywidualnym i drużynowym pływaniu /21.11.2016/

Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Plan zajęć na basenie dla uczniów Zespołu Szkół

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów

w strzelaniu z broni kulowej. /Bychawa 21.09.2016/

XXII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Lubliniec 19 - 21.08.2016 rok.

Filmy poświęcone technice pływania.

Kalendarz Licealiady w Powiecie Janowskim

na rok szkolny 2017/2018

Nauczyciele wychowania fizycznego

w Zespole Szkół im. W. Witosa

IX Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2017" /27.05.2017 Poligon Sitaniec - Wolica /

Drużyna dziewcząt w składzie: Kulpa Karolina, Baran Patrycja, Podpora Oktawia, Skrzypek Magdalena.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Miejsce II indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej Kulpa Karolina.

Drużyna chłopców w składzie: Jakubiec Jarosław, Daniel Bartek, Daniel Patryk, Serwatka Paweł, Kapusta Cezary.

Miejsce III w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

Galeria fotograficzna

Galeria fotograficzna Finału Powiatowego

Szkolnej Ligi Strzeleckiej

30 - 31.03.2017

 

 

 

Komunikat Finału Powiatowego

"Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej

 

 

SZCZEGÓŁOWA ROZPISKA STRZELAŃ

Szkolna Liga Strzelecka Finał Powiatowy

30 – 31 marca 2017 r.

CZWARTEK:

12.30 – 13.30

Gimnazjum Janów Lubelski nr 1

Gimnazjum Janów Lubelski nr2

13.30 – 14.30

ZST w Janowie Lubelskim

ZSCKR w Potoczku

14.30 – 15.30

Zespół Szkół w Janowie Lubelskim nr 1

Zespół Szkół w Janowie Lubelskim nr 2

PIĄTEK:

8.00 – 9.00

Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lub. nr 1

Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lub. nr 2

9.00 – 10.00

Gimnazjum w Białej nr 1

Gimnazjum w Białej nr 2

10.00 – 11.00

Gimnazjum Potok Wielki

Gimnazjum Potoczek

11.00 – 12.00

Gimnazjum Godziszów nr 1

Gimnazjum Godziszów nr 2

12.00 – 13.00

Gimnazjum Stojeszyn nr 1

Gimnazjum Stojeszyn nr 2

 

Finał Powiatowy

Szkolnej Ligi Strzeleckiej

z broni pneumatycznej

w dniach 30 - 31 marca 2017 r.

Regulamin zawodów:
Karta zgłoszenia:      

Powiatowa Licealiada w indywidualnym i drużynowym pływaniu /21.11.2016/

Galeria zdjęć z Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych /2016.10.07/

w przypadku nie zadziałania ikony skopiuj link.

https://photos.google.com/share/AF1QipPtljOEWwIW-Y1ukxLBjl8acEqzF1HyJtFwuURjBtAUraGLH4eSLGTdUkTLpvy9Kg?key=QlN4LUZ1aERiYWVOMS1LZENHV1dDajE1OUdfU1hB

 

Plan zajęć na basenie dla uczniów Zespołu Szkół

Prowadzący zajęcia instruktorzy:

Kańczukowski Damian

Wojtan Jacek

Grupa liczy maksymalnie 15 osób.

Początek zajęć 03.10.2016 rok.

Ostateczną listę osób na poszczególne grupy ustali mgr Cezary Dobrowolski do dnia 30.09.2016 r.

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1400-1500

Wojtan Jacek klasy mundurowe

 

 

 

 

1500-1600

Kańczukowski Damian

klasy mundurowe

Wojtan Jacek

nauka pływania - rekreacja

 

Kańczukowski Damian

nauka pływania - rekreacja

 

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów

w strzelaniu z broni kulowej. /Bychawa 21.09.2016/

Miejsce VI drużyny w składzie: Kulpa Karolina, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata, Jakubiec Jarosław.

Wicemistrzostwo województwa w pistolecie sportowym z wynikiem 96 pkt. zdobyła Groszek Małgorzata.

XXII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Lubliniec 19 - 21.08.2016 rok.

Miejsce III drużyny dziewcząt w klasyfikacji kobiet: Kulpa Karolina, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata.

Miejsce III drużyny chłopców w klasyfikacji męskiej: Pawlos Jakub, Jakubiec Jarosław, Daniel Bartłomiej, Kapusta Cezary, Krawczyk Piotr.

Miejsce III w klasyfikacji otwartej drużyny chłopców.

Miejsce III w klasyfikacji indywidualnej zdobył Pawlos Jakub.

"Filmy poświęcone technice pływania.

Technika styl klasyczny - Żabka.

Maciej Białek

Technika kraul na piersiach.

Praca nóg do kraula na piersiach.

Technika kraul na grzbiecie.

Delfin.

Pływanie pod wodą.

 

Kalendarz Licealiady w Powiecie Janowskim

na rok szkolny 2017/2018

 

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Organizator

Osoba Odpowiedzialna

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

       

Liga LA dziewcząt i chłopców

       

Tenis stołowy Indywidualny - dziewcząt i chłopców

       

Pływanie - sztafety indywidualne dziewcząt i chłopców

       

Piłka Siatkowa - dziewcząt

       

Tenis stołowy drużynowy - dziewcząt i chłopców

       

Halowa piłka nożna - chłopców

       

Piłka Siatkowa - chłopców

       

Piłka Ręczna - dziewcząt

       

Piłka Ręczna - chłopców

       

Piłka koszykowa  - chłopców

       

Piłka koszykowa - dziewcząt

       

Sztafety 4 x 100 i sztafeta Szwedzka - dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

pracujący w Zespole Szkół

 

mgr Cezary  

Dobrowolski

od 1999

mgr Radosław 

Szymański

od 2005

mgr Grzegorz

Ciupak

od 2009

mgr Joanna

Sajewska

od 2013

mgr Wiesław Mucha od 2014
mgr Janusz Sulowski od 2014 do 2016
mgr Andrezej Jarosz od 2016 do 2017

mgr Ryszard  

Majkowski

od 2007 do 2012

mgr Ryszard  

Boryński

od 2008 do 2009

od 1999 do 2000

mgr Angelika

Peret

od 2005 do 2007

mgr Grażyna

Skiba

od 1993 do 2006

mgr Łukasz

Widz

od 2007 do 2008

mgr Małgorzata

Lewczuk

od 2004 do 2005

mgr Wioletta

Rząd

od 2003 do 2005

mgr Daniel

Tomiło

od 2003 do 2004

mgr Andrzej

Janacz

od 1995 do 2000

mgr Beata

Hulak

od 1996 do 1999

mgr Tomasz

Hulak

od 1996 do 1998

mgr Andrzej

Majkowski

od 1995 do 1996

mgr Grzegorz

Nieborak

od 1995 do 1996

mgr Stefan

Hałabis

od 1991 do 1993